Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Slnt

Send private message
Reply with quote

re: Nulldrei - Blood DK

0

Általános

Karakternév: Nulldrei, avagy Null + német/orosznemciril 1-10. Jelenleg Jaedenar szerón a kari, felvételtől függően transferálok.

Kaszt: DK

Talentjeid: Armory link alább. Artifact primary blood, offon frost de UH is fejlesztve van raidképes szintre, kezelni tudom mindet. Konkrét talentek, ami legjobb az adott encounterre, roletól függően.

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/jaedenar/Nulldrei/simple

Warcraftlogs link: N/A

Mióta játszol a karakterrel?: WoD, azelőtt hunter main, azelőtt druid main, azelőtt mage main, azelőtt pala main.

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is): Nincs, tervbe se, profslave csak.

Milyen guildekben játszottál eddig?: ~3 éve szabadúszó vagyok, régiekre nagyrészt nem emlékszem, anno Gorrila Warfare-ben toltam Shittered Hallson, előtte Dragonblighton random casual trash guildben, előtte meg összevissza high-end - casual.

Miért hagytad ott az előző guildedet?: Feloszlott. Mind.

Raidtapasztalat

Vanilla: ZG, MC, BWL, AQ20/40, Naxx (nem full, kiégtem)

BC: TK, SSC, ZA, Kara, Hyjal (BLEGH), Gruul, Maggie, BT

WotLK: Naxx, TotC, Ulduar, ICC, OS

Cata: FL, DS

Panda: MSV, HoF, ToES, ToT, SoO

Warlords: Semmi, fullcasual.

Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Munkától függően mind a 4 napot, ha nagyon beüt a szar akkor hétköznap necces, bár ritka hogy 8ig nem végzek.

Hogyan készülsz fel az adott contentből?: Tact olvasás neten, videók ha valami furának tűnik.

IRL

Életkorod?: 24

Dolgozol vagy iskolába jársz?: Meló.

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.): Bírja.

Net hozzáférésed: Digi 100Mbit, stabil.

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?: Érdekes csapatnak tűntök mythic+ozásból, elvárás főleg baromkodás és raidelés, illetve további mythic+ok.

Ismersz-e valakit a guildből?: Sztoner, Gaymer (bárcsak ne ismerném őket), illetve pár emberrel mythic+t nyomtam párszor, Epharisto, Momo pl.

Gaamerr

Send private message
Reply with quote

0

100%ban támogatom, majd 5kor mindig elhozom az irodából, nem lesz gond :)

Xaelea
Officer Alt

Send private message
Reply with quote

0

Szia Nulldrei!

Kis türelmedet kérem, hamarosan visszajelzünk.

Üdv:

Xaelea

Send private message
Reply with quote

0

Szia Nulldrei!

Részünkről arra jutottunk, hogy indulhat a transfer, amennyiben készen állsz, keress meg egy online officert invért.

Üdv a csapatban.

Xaelea

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum