Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Xaelea
Officer Alt

Send private message
Reply with quote

re: Dinin-Rogue-Jelentkezés

0

jelentkező felvéve

Send private message
Reply with quote

0

Szia Dinin!

Köszönjük a gyors reagálást. Nem is szaporítanám tovább a szót, a válaszod alapján üdv a csapatban. :)

Kérlek, keress meg egy online officert az invért.

Szia

Xaelea

Send private message
Reply with quote

0

Helló

Teljesen érthető.

Nos a raidnapjaitok: szerda, csütörtök, vasárnap, hétfő (a honlap szerint),így nézzük meg hogy hogyan tudok lenni:

Október 10 hétfő- vagyok kicsit késve.(max 20:30 ra érek haza)

Október 12 szerda- vagyok

Október 13 csütörtök- vagyok

Október 16 vasárnap- vagyok

Október 17 hétfő-vagyok

Október 19 szerda- nem vagyok

Október 20 csütörtök-vagyok

Ez után október végéig szabin leszek, ergo mindig vagyok.

Általános rendszer szerint a 2/hét, (túl)teljesíthető számomra a jóvőre nézve is.

Üdv:

Dinin

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Dinin.

Beszélgettünk a többi officerel és a igazság hogy a beosztásod miatt ez elég problémás nekünk. Szóval ha garantálni tudod hogy heti min 2 raiden jelen tudsz lenni úgy szívesen bevennénk a raid csapatunkba de ennek hiányában csak egy barát rangot tudnék neked felajánlani sajnos. Remélem megérted hogy nekünk állandó emberek kellenek raid miatt.

Megértésed köszi

Üdv

Töpsz

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Dinin

Köszi a jelentkezést.

Megbeszéljük a többiekkel és visszaszólunk neked valamilyen formában. Megpróbálunk gyorsan válaszolni

Köszi

Üdv

Töpsz

Dinin00
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

0

Általános

Karakternév: Dinin

Kaszt: Rogue

Talentjeid: Outlaw ( ha nagyon muszály később Assa/Sub)

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Dinin/simple

Warcraftlogs link:bár nem tudtam, hogy loggolják, de találtam frisset:

https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/150229/10/

Mióta játszol a karakterrel?: 2005 június

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is): még nincs másik 110-es karakterem

Milyen guildekben játszottál eddig?: Hungarian Elites (kezdetektől az átalakulásig), Artum Inferniti (megalakulástól a szétesésig), Reckless Mortals (Firelands alatt, sajnos változott a munkám és abba kellett hagynom), Azys (Siege of Orgrimmar vége, Warlords Hellfire Citadellig)

Miért hagytad ott az előző guildedet?:

Hungarian Elites- átalkultunk

Artum Inferniti- kulcsemberek elmentek, szétesett

Reckless Mortals- megváltozott a munkabeosztásom, nem volt összeegyeztethető a raideléssel

Azys- a rengeteg kötelező plusszmunka miatt leesett aktivitásom 80% alá, ezért kikerültem a raidcsapatböl

Raidtapasztalat

Classic: Az első két Molten Giant-tól ott voltam a guild összes firstkilljén és a betanuló szopáson. Amit megcsináltunk: MC, BWL, AQ-ban a Twinekig, illetve Naxxban 3 Boss (Anub, Grand Widow, Instructor).

BC: Szintén az összes firstkillen ott voltam Kalecgosig (Karazhan, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Black Temple, Mount Hyjal, Sunwell-Kalecgos). Ekkorra kicsit kiégtem. Abbahagytam a játékot (pont az achievment rendszer bejövetele előtt, ezért vannak érdekes időpontok a megszerzett achievmentjeimnél). Bár már nem volt aktív az accom, kaptam egy Wotlk bétakulcsot. Egy DK-t húztam fel bétában, és dobtam egy hátast az új Naxxramastól negatív értelemben. Nem vettem meg a Wotlkt megjelenéskor.

Wotlk: Egy idő után hiányzott a játék, megvettem és felhúztam a DK-mat. Ezzel mentem vissza az Artumba Ulduar kijövetele előtt nem sokkal. Itt aktívan végigütöttem Ulduart, a hard mode okat is (kivéve Alone-t és Algalont, de pl. miénk volt a szerverelső 10-es Firefighter). ToC-ban kivégeztük a normál módokat, és ekkor jött egy officerváltás. Az új offival az első pillanattól vitáink voltak, és egy alkalommal példastatuálási célzattal kirúgott. Ekkor abbahagytam ismét a játékot (megjegyzem: az offiról később kiderült, hogy ideggyenge, be is kattant egy alkalommal: törölte a guilddkp-t, megpróbálta kicserélni a Ventrillo jelszavakat stb. , ergo nem én voltam a hunyó). ICC progresselt már a guild, amikor ismét aktiváltam az accot, mivel roguehiány volt azzal csatlakoztam ismét. A Putricide HC kill volt a következő amin részt vettem. Ez után Light of Dawn, és Ruby Santctum HC is megvolt.

Cata: szintén az összes firstkillen ott voltam. Az endbossoknál elvesztettük a szerver elsőségeget az újjáalakult Mythical Honourtól, ez nagyban rásegített a válságban lévő guild szétesésére. A Firelands alatt váltottam oldalt, és csatlakoztam hozzátok. Shannox kivételével ott voltam a többi killeken, meg kb. 600-700 HC Ragnaros próbán. :) Sajnos ekkor változott a munkahelyi beosztásom, nem volt összeegyeztethető a raideléssel, és abbahagytam a játékot.

Panda: Egy karácsonyi árleszállításon vettem meg, mikor már SoO is nagyon régen kinn volt. Felhúztam a roguet, és poénból jelentkeztem az Azys-ba. Felvettek, szükségük volt emberre, a 25-ös killhez, illetve a leendő 20-as Mythic raideléshez. SoO 25 Mythic Garrosht velük progresseltem, és csináltam meg.

Warlords: Hellfire Citadellig (Gorefiendet nem öltem már) voltam az Azys-ban, 2015 július-augusztusában nagyon sokat kellett túlóráznom, bennmaradnom, ez miatt 80% alá esett a részvételem, és kiestem a raidcsapatból. Ekkor abbahagytam a játékot.

Most 09.14-én, miután elég sok jót olvastam a Legion-ról, megvettem, és próbálom behozni a lemaradásomat.

Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Nos ez az egyetlen problémám: mivel  12/24-12/48-ban dolgozom jelenleg, nem tudom előre megmondani pontos százalékot. Mivel a munkaidőm 08-20, illetve 20-08 között van, lehet, hogy kések, de vagyok, lehet hogy egyáltalán nem tudok lenni, illetve lehet, hogy minden raiden jelen tudok lenni. Minden hónapban előre megvan ez egész havi beosztás, így lehet velem tervezni.

Hogyan készülsz fel az adott contentből?: Az Icy Veins-Wowhead-MMO Champion trió elég jó megközelítéssel lefedi a szükséges tudnivalókat szerintem.

IRL

Életkorod?: 39

Dolgozol vagy iskolába jársz?: Dolgozok

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.): I7 4770K, 16Gb Ram, GTX1070. Bírja.

Net hozzáférésed: T-Home 30 Mbit.

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?: Anno szerettem veletek játszani, csak a meló miatt kellett elmennem. Mikor visszatértem, azért nem hozzátok jelentkeztem, mert láttam, hogy legalább 2 rogue-tok volt akkor. Igazándiból egy stabil raidkörnyezetet várok el, ami nincs túlgörcsölve.

Ismersz-e valakit a guildből?: Nézegettem a roster, akikkel anno Firelandsen eggyütt raideltünk, és még vannak (nem tudom emlékeznek e még rám): Taranor, Caynnor, Oule, Syntrax (a rank 1-3 at néztem csak, nem mind a 390 nevet, gondolom az az offi-offialt-raider kombó)

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum