Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Ozyn

Send private message
Reply with quote

re: Mehrunes - Holy / Retri / Prot paladin

0

<!-- [if gte mso 9]> <![endif]-->

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE <![endif]--><!-- [if gte mso 9]> <![endif]--><!-- [if gte mso 10]>

<![endif]-->

Általános

Karakternév:

Mehrunes

Kaszt:

Paladin

Talentjeid:

Holy / Retribution / Protection

Holy talenttel indítottam a kieget, de főleg retrin raideltem eddig és ezért a múlt héten elkezdtem retrire gyúrni. (túl sok a heal nálunk)

Armory Link:

http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Mehrunes/advanced

Warcraftlogs link:

https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/6628317/latest/#

Mióta játszol a karakterrel?

WotLK elején indítottam  mint farm karit, de után nagyon megszerettem. Catától MoP ToT-ig ez volt a mainem, majd a kieg végéig warlockal játszottam.

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az?

Jelenleg nincs, rengeteg időt felemésztett ebben a kiegben 1 karakter tisztességes rendberakása és a szerver transzfer miatt nem is erőltettem még.

Milyen guildekben játszottál eddig?

MoP-WoD-Legion (korábbra max. kérés esetén mennék vissza): Silver River, Cherubim Mortis, Anachronox

Miért hagytad ott az előző guildedet?

A korábbiak feloszlottak. Jelenlegi klánom teljesen rendben van, távozásom oka a szerver váltás.

Raidtapasztalat

BC és WotLK eleje a mágusommal volt meg.

Vanilla: -

BC: Kara, Magdi, Gruul, SCC (vash nem), TK (kael nem), Hyjal (karcsi nem) BT (Teronig)

WotLK: Naxx, Ulduar (első szárny, nem bírta a gépem) Pajta (hc25), ICC (normal)

Cata: BWD (norm10), Tot4W (norm10) , BoT (norm10), FL (norm10), DS (hc25)

Panda: MsV (norm10) 3/6hc         HoF (norm25) 6/6, TeS (norm25) 4/4, ToT (norm10) 2/13hc, SoO (hc25) 12/14 hc 14/14 mythic

Warlords: HM (hc30), BRF (hc30) 9/10, HFC (mythic20) 12/13

Legion: EM 7/7 norm 1/7 hc

Ahol nem részleteztem a killek számát ott minden lement azon a nehézségen.

Hány raidet tudsz vállalni hetente?

Változó, 3-4, progress időszakban 4.

Hogyan készülsz fel az adott contentből?

Fatboss, Icy, simcraft, discord hammer of wrath channel

IRL

Életkorod?

32

Dolgozol vagy iskolába jársz?

Meló. (pénzügyi/értékesítési adatelemzés)

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.)

Ausus ROG laptop, i7 6700HQ GTX960m, 8GB Ram – 30 fős raiden 30-60 között fps

Net hozzáférésed:

100/25 MB Digi 

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?

Elsősorban leszögezném, hogy a jelenlegi klánommal a legkisebb problémám sincs, nem azért akarok váltani.

A Ragnaroson játszok 2006 óta és a MoP elején kialakuló, majd a későbbiek folyamán teljesen elrákosodó horda probléma miatt arra a következtetésre jutottam, hogy jobb lesz nekem másik szerveren.

A héten eldöntöttem, hogy bevállalom a szerver váltást. Mivel ez számomra egy nagy lépés, ezért előbb egy olyan helyet akarok találni, ahol aktívan tudom folytatni a játékot és nem PUG vadászatról fog szólni a WoW-os karrierem.

Főleg azért is hozzátok írom ezt az applyt mert a szabályzat alapján egyrészt szimpatikus a klánban működő rendszer, másrészt gyakorlatilag nagyrészt ugyanaz mint amit a jelenlegi klánom is megkövetel. (meg tetszik a klán neve :D )

Retri paladinként jelentkezek, de a healelés se idegen számomra. DPS-emen még dolgozok, kb. 1 hete kezdtem el vele úgy komolyabban foglalkozni, eddig mindenben a holy specre koncentráltam.

Ismersz-e valakit a guildből?

Senkit, egyedül Topsz-nek írtam még a WoD végén egy PM-t amiben érdeklődtem irántatok. (ez egy kicsit csúszva lett megbeszélve, de jobb későn, mint soha)

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Mehrunes

Köszi a jelentkezést. Megbeszéljük a többi officerrel a jelentkezésedet és valamilyen formában visszaszólunk

Üdv

Töpsz

Xaelea
Officer Alt

Send private message
Reply with quote

0

Szia Mehrunes!

Először is, elnézést a késlekedésért a választ illetően. Meghánytuk-vetettük a dolgokat a többi officerrel és arra jutottunk, hogy holy és retri paladinnal egyelőre viszonylag jól állunk létszámban, azonban, ha lenne kedved protként kipróbálni magadat, szívesen látnánk a csapatban.

Amennyiben ez így megfelel neked is és még aktuális a jelentkezés, kérlek írj rá egy online officerre invért.

Szia

Xaelea

Send private message
Reply with quote

0

Szervusz!

Köszönöm a lehetőséget, de prot a "legoffosabb" talentem, így nem élnék ezzel a lehetőséggel.

Üdv,

Mehrunes

Xaelea
Officer Alt

Send private message
Reply with quote

0

Szia Mehrunes, 

köszönjük a visszajelzést, további sok sikert Neked!

Üdv

Xaelea

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum