Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Hajdi

Send private message
Reply with quote

re: Guiléd jelentkezés

0

Általános: Kb egy éve nem raideltem, előtte horda oldalt játszottam, szóval ott találtok akármilyen progresst, és geart. De ezek a karakterek sem voltak használva kb egy éve.

Karakternév: Hajdi

Kaszt: Priest

Talentjeid: Shadow/Holy

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Hajdi/        - a hirdetés leadásánál valamiiért nem működik a link.

Warcraftologos link: - 

Mióta játszol a karakterrel: pár napja, most bootsoltam

Van-e másik raidképes és ha igen mi az? nem raid képes, de ha progressiont néznétek: Argent Dawn- Kelraz

Milyen guildekben játszottál eddig? Argent Dawn - Immortal Legion- raid lead

Miért hagytad ott az előző guilded? Lemorzsolódott a raid csapat, kb egy éve abbahagytam

Raidtapasztalat

Vanilla: -

BC: -

WotLK: -

Cata: -

Panda: -

Warlords:  7/13 HC http://www.wowprogress.com/character/eu/argent-dawn/Kelraz

Hány raidet tudsz vállalni hetente: 4-5

Hogyan készülsz fel addot contentből: youtube videók, abiltyk elolvasása, megtanulása

IRL

Életkor: 21

Dolgozol vagy iskolába jársz: Dolgozok

Technikai adatok: i5 3,5 Ghz 4 core, 8GB RAM, 750ti 

Net hozzáférés: D:120 Mbit  U:10Mbit

Miért minket választottál/mit vársz tőlünk: Egy guildet ahol mythic raidelésben részt vehetek.

Ismersz-e valakit a guildből: Sztonos

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Guiléd jelentkezés

0

Szia

Köszi a jelentkezést.

Annyit tudnánk most csinálni hogy beinvelnénk egy barát rangra ,szoknád a társaságot, mythic dungeon gearelődés 1000el stb aztán ha geared is javult és érzed magadba az erőt jönnél velünk pár raidet és ennek függvényében megadnánk a recruit rangot amivel már jelentkezhetsz raidekre. De mellesleg Legion itt a nyakunkon ott meg a mostani gear újra érvényét veszti szóval hamar behozhatod a lemaradást.   

Szóval ha ez így megfelel keress meg egy online officert invért

Üdv

Töpsz

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum