Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Creatinn

Send private message
Reply with quote

re: Creatinn - Shadow Priest

0

Általános

Karakternév: Creatinn

Kaszt: Priest

Talentek: Shadow/Discipline

Armory linkhttp://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Creatinn/simple

Warcraftlogs linkhttps://www.warcraftlogs.com/rankings/character/11065138/latest

Mióta játszol a karakterrel? - Tavaly nyár elején kezdtem el játszani, szóval lassan 1 éve.

Másik raidképes karakterem nincs - egyelőre.

Milyen guildekben játszottál eddig? - Csak egyben: Order of Guardian Angels

Miért hagytad ott az előző guided? - Még nem hagytam ott, de az oka, hogy inaktív lett a guild, nincs progress, nincsenek raidek.

Raidtapasztalat

WoD-on kezdtem el játszani eredetin (HFC contenten), a többi törtön volt (WotLK & Cata), szóval szerintem azt nem is érdemes leírni.

HM & BRF - Csak a legendary ring miatt jártam meg néha ismerősöknek segíteni.

HFC Mythic - 9/13 ; 10/13 tax ismeret, maradék 3 csak videókból.

Hány raidet tudsz vállalni hetene? - Hétköznap - péntek kivételével - és vasárnap minden este részt tudok venni a raideken. A péntek és a szombat IRL dolgok miatt kiesik.

Hogyan készülsz fel az adott contentből? - Először is rákeresek arra a kasztra (és specre) amivel játszom - legjobb példa az IcyVeins -, azt kitanulom és ezzel párhuzamosan videókat, leírások nézek/olvasok az éppen aktuális raidekről és boss fightokról. Mivel egy videó után nem fogom tökéletesen megérteni az adott fightot, így élesben is kipróbálom, és kitapasztalom hogyan tudom kihozni a karakteremből a maximális teljesítményt (lehet hogy ez így hülyén hangzik, de perpill nem tudom máshogy megfogalmazni...).

IRL

Életkorom: 20

Dolgozom és hétvégente iskolába is járok.

Technikai adatok a gépről: Erről sokat nem írnék, a közeljövőben - remélhetőleg egy hónapon belül - kerül lecserélésre a gépem. Ha nem megy minden egyéb program, böngésző a WoW és egy beszédprogram mellett, akkor egyedül TW/Hero közben szokott laggom lenni - akkor is csak az első pár másodpercben.

Net hozzáférésem: Ide nem tudom, hogy pontosan milyen adatokra lenne szükségetek... WoW-ban átlag 30 ms-em van, speedtesten lemérve 8 és 10 ms között mutatja. Eddig még nem fordult elő, hogy raidek közben - vagy máskor - elment volna a netem.

Miért választottál minket, mit vársz tőlünk? - Elsősorban azért mivel van két játékos is a guildben, akiket megismerhettem raidek alkalmával (és ezzel válaszolva is a következő kérdésre), Schamona és Momone. Az egyikőjük ajánlotta a guildet, és mivel Én progresselni szeretnék - még akkor is ha már csak pár hónap van hátra ebből a kiegészítőből - egy olyan guilddel, akik Mythicen még Archit is szeretnék ölni, és nem utolsó sorban magyarok is, ezért egy kiváló választásnak tűnik ez a guild. Röviden ennyi.

Üdv,

Creatinn

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Creatinn

Köszi a jelentkezést. Átbeszéljük a dolgokat és hamarosan visszajelzünk neked valamilyen formában.

Köszi

Üdv

Töpsz

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Üdv a csapatban:)

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum