Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
gabiii1992

Send private message
Reply with quote

re: Enaorien - Priest

0

Karakternév: Enaorien 

Kaszt: Shadow Priest 

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Enaorien/simple

Mióta játszol a karaktereddel?: Cataclysm óta

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen, mi az ( armory linket is ):  Jelenleg nincs amit érdemes lenne megemlítenem. Van egy altom egy elemental shaman de még nincs 100lvl.

Milyen guildekben játszottál eddig?: 2008-2010: Kyr hódítók, Honor Supremus, Csodaszarvas, Interregnum,

Miért hagytad ott az előző guildet?: Igazából nem voltam túl aktív vizsgaidőszak miatt most hogy visszajöttem pedig sokan elmentek a klánból és már nincsenek raidek és szeretnék aktívabban részt venni raideken persze nekem meghatározó szerepet tölt be a suli mert a két vizsgaidőszak elején nem tudok túlságosan aktív lenni ez december- január és május- június hónapok de ugye ez attól is függ hogy éppen milyen szorgos kis diák vagyok hogy hamar végzek e vagy sem :DDD

Raid tapasztalat:

Vanilla: -

BC: Black temple, Sunwell, Magtheridon's lair, tempest keep, hyjal

WotLK: ICC-n kívül minden raidet ismerek (még mikor tauriztam)

Cata: Catában szervesen részt vettem minden raidet ismerek hc és normalon egy aránt 

Panda:  Throne of Thunder 10, Siege of Ogrimmar 10 Norm-HC 

Warlords: Highmaul, 

Hány raidet tudsz vállalni hetente?:

Hát ahogy leírtam vizsgaidőszakomat leszámítva az összeset tudom vállalni.

Hogyan készülsz fel az adott kontentből?:

Videók, leírtak, (ha valamit ennek ellenére nem értek segítséget szoktam kérni még bőven a raid előtt hogy mire számítsak nem akarom mások játékát akadályozni azzal hogy nem vagyok kellően felkészült) karakter ellenőrzés,

IRL:

Életkorod: 23

Dolgozol, vagy iskolába jársz?: Egyetemista vagyok 

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést nagy AOE stb.): AMD radeon R9 390 series,

8 magos proci, 32 gb ram, 

Net hozzáférésed: UPC nem volt még vele semmi problémám 

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?: Szeretnék részt venni raideken aktívan és a Matyesz javasolta hogy jelentkezzek ide 

Ismersz-e valakit a guildből?: Matyesz, Darnok bár ő vele nagyon rég beszéltem...lehet nem tudja már ki vagyok többször ő segített nekem a priest rotáját illetőleg :D 

Taranor-Arathor
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Szia,

köszönjük a jelentkezésedet, ma este raid előtt átbeszéljük és visszajelzünk utána.

A türelmedet addig is köszönjük,

üdv,

Taranor

Taranor-Arathor
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Szia Enaorien,

köszi a türelmet és szeretnénk Veled röviden beszélgetni holnap, azaz hétfőn este, raid előtt. 19:30-tól ráérnél?

Ha igen, kérlek keresd Caynnort, Elonait, Töpszfixet vagy Taranort a játékban a TS hozzáférésért.

köszi és üdv,

Taranor

Caynnor
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Ha még aktuális a jelentkezés, kérlek keress meg szerdán vagy csütörtökön 19:45 körül egy online officert.

Send private message
Reply with quote

0

A jelentkező eltűnt, így zárolom a topicot.

Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum