Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Chaby

Send private message
Reply with quote

re: Szeduxen - Enchantment sámán

0

Általános

Karakternév: Szeduxen

Kaszt: Shaman

Talentjeid: Enchantment / Elemental

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Szeduxen/advanced

Warcraftlogs link: - Ami volt sajnos nem elérhető

Mióta játszol a karakterrel?: 2009 - WoTLK (Paladin / Shaman / Mage)

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is):

Bishopric - Retri paladin http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Bishopric/advanced

Tabiti - Fire Mage - http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Tabiti/advanced

Milyen guildekben játszottál eddig?:

Kezdetben a Blood Scalp szerveren a Golden armor guildben kezdetem, miután a szerver kezdett haldokolni és elegem lett a horda dominanciából transfereltem az Arathor szerverre. Itt a Remedy, majd a War Pigz klánban voltam. WoD alatt a klán transferelt Ragnaros horda oldarla. Megpróbáltam velük tartani, de a horda oldal nekem nem jött be és sajnos többen abbahagyták a játékot. Nem tudok azonosulni a horda mentalitással. Maradtam az Arathor szerveren és itt játszottam.

Miért hagytad ott az előző guildedet?:

Még nem hagytam ott a guildet. A jelenlegi contentben többszöri próbálkozásra sem jött össze a megfelelő létszám, hogy értékelhető raidet tudjunk felmutatni.

Raidtapasztalat:  WoTLK idején kezdtem játszani, de minden karakterrel visszamenőleg megcsináltam minden instát/raidet.

Vanilla: - (szólóban bármely karakterrel)

BC: - (szólóban bármely karakterrel)

WotLK: Naxx 10/25, Ulduar 10/25 (+hard mode), ICC 10/25 N/HC, EoE, VoA, ToC 10/25

Cata: BH,BD DS, Firelands, BoT, TFW 10/25 n/HC

Panda: HoF, MV, SoO, ToES, ToT 10/25 N/HC

Warlords: (mivel itt elég zavaros volt a klán élet, igy RFben)  BF N, Highmaul, Hellfire Cit. N/ Némely boss HC 

Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Ha IRL dolgok nem kavarnak be, akkor 4-6

Hogyan készülsz fel az adott contentből?: WoWhead leirások, Icy Veins startégiák, Youtube videok , MMO champion leirások

IRL

Életkorod?: ( :D nem vagyok mai gyerek) 49

Dolgozol vagy iskolába jársz?: dolgozom

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.):  CPU i5-3470 3,2GHz, 32G RAM, R9 390X (Az eddigi tapasztalatok alapján 60-90FPS mindig megvan, az AOE dolgok nem jelentenek gondot ultra beállitással sem)

Net hozzáférésed: 150/120 optical 

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?:

Több ismerőssel beszélve ajánlották a Ti csapatototak. Összeszokott és sikeres társaság, akik mindent megtesznek, hogy eredményeket érjenek el. Nekem pont ezek a szempontok amik értéket adnak. Elegem van abból, hogy mások lustasága vagy egyébb nem besorolható indok miatt nem tudok úgy fejlődni a karakteremmel, ahogy szeretnék. Amiért a Ti csapatotokat választottam pont ez, hogy lehetőség lenne  kitörni az átlagosságból.

Ismersz-e valakit a guildből?: A WoWprogress alapján a nevek nem ismerősek -sajnos-, de lehet, hogy már valamilyen formában találkoztam valakivel. (transfer, név változtatás.. )

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Szedukxen

Köszi a jelentkezést. Átnézzük és megbeszéljük a dolgokat a többi officerrel és vissza szólunk neked valamilyen formában.

Egy kis türelmedet szeretném még kérni.

Köszi

Üdv

Töpsz 

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Szeduxen

Megbeszéltük a dolgokat és ha még mindig érdekel akkor szívesen látnánk a guildbe:)

Ha aktuális a dolog írj rá egy online officerre invért.

Köszi

Üdv

Töpsz

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Jelentkező eltűnt:(

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum