Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
warbalz

Send private message
Reply with quote

re: Rankoneretri - Ret Paladin

0

Sziasztok!

Általános

Karakternév: Rankoneretri

Kaszt: Paladin

Talentjeid: Retribution - Protection

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Rankoneretri/simple

Warcraftlogs link: nincs

Mióta játszol a karakterrel?: 2005 óta

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is): Igen van, rogue. Bár nincs olyan gearben mint a paladinom, de mindig is az első számú altom volt.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/nobodyscream/simple

Milyen guildekben játszottál eddig?: Bloodscalpon játszottam majdnem egész wowos pályafutásom alatt, "Warbalz" néven. Többek közt:
Independence ; Insight ; Deus Ex ; Disconnected (pvp)

Miért hagytad ott az előző guildedet?: Legtöbben sajnos abba hagyták a játékot (köztünk végül én is pihentem ~másfél-két évet). Sajnos ez alatt a másfél-két év alatt valaki feltörte az accountom és a régi paladinom kitörölte.. Bár számomra érthetetlen módon, de a Blizzard azt mondta túl régen történt így nem tudnak segíteni, de legalább az összes achim/mountom és karakterem visszakaptam. Így végül mivel a testvérem is Arathorra költözött, itt húztam fel az új Paladinom.

Raidtapasztalat

Vanilla: MC, Onyxia, BWL

BC: Karazhan, Gruul, Magtheridon, SSC, TK, Hyjal, BT, Sunwell

WotLK: Naxx, Sartharion, Ulduar(itt két realm first, alone in the darkness és algalon), ToC, ICC25HC

Cata: Firelands - Dragon Soul (hunterrel)

Panda: Panda nekem raid szempontjából majdnem teljesen kimaradt.

Warlords: Normal Highmaul és BRF, HC HFC (archit leszámítva) Rogue-al és Paladinnal is. (többnyire pug raidekkel)

Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Változó, bár a raid napjaitokon többnyire ráérek. Ha esetleg hiányoznék, mindig előre szólok.

Hogyan készülsz fel az adott contentből?: Ha van szerencsém Bétán/PTR-en játszani akkor általában élek a lehetőséggel, utána olvasok ha rendelkezésre áll videó megnézem valamint kérdezek a már tapasztaltabbtól.

IRL

Életkorod?: 24

Dolgozol vagy iskolába jársz?: Is-is, Ausztriában szoktam szezonmunkákat vállalni, egyetem perpill passzívon van.

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.):

Proci: i5 Ram: 8gb ddr3 GPU: Geforce gtx 660 ti --- stabil ~100fps

Net hozzáférésed: 20mbit telekom.

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?: Még régről ismerős a guild név, azért anno követtem a magyar guildeket. Szeretnék újra kicsit visszarázódni a "régi szép idők"-be. :)

Ismersz-e valakit a guildből?: Így most megmondom őszintén nem tudok senkiről.

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia 

Szeretnénk elbeszélgetni veled valamelyik raid napunkon( Hétfő,Szerda,Csütörtök,Vasárnap) 19:50felé ha jó neked, Írj rám valamelyik officerre Ts adatokért.

Köszi

Üdv Töpsz

Caynnor
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Üdv a csapatban.

Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum