Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Minoan1

Send private message
Reply with quote

re: Minoan/Enhacement Shaman

0

Karakternév:Minoan

Kaszt:Shaman

Talentjeid:Enhancement

Armory Link:

http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Minoan/simple

Warcraftlogs link:nincs

Mióta játszol a karakterrel?:Enhancement ShamannalCata óta,bár maga a classal TBC ota.

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is):van még csak bevallom én pvp monkey vagyok s kimaradt a pve WOTLK ota minden karimmal a pvpnek éltem.

Milyen guildekben játszottál eddig?:Nem igazán volt guildem csak melo után egy kis pvp meg ide oda benéztem raid finderrel hogy milyen lett de nem toltam végig öket,Legutolsó raid amit teljesen kitoltam az naxramas volt a többit csak félig meddig.

Miért hagytad ott az előző guildedet?:Mit?XD

Raidtapasztalat

Vanilla:Semmi a content alatt bár mára sok tactikkal vagyok tisztába

BC:BT,SSC,TK

WotLK:NAX10/25,TOC10/25,ICC 10/25 Deathbringerig

Cata:Semmi a content alatt bár mára sok tactikkal vagyok tisztába

Panda:Semmi a content alatt bár mára sok tactikkal vagyok tisztába

Warlords:Semmi a content alatt bár mára sok tactikkal vagyok tisztába

Hány raidet tudsz vállalni hetente?:elég sokat

Hogyan készülsz fel az adott contentből?:youtube guide,wowhead

IRL

Életkorod?:26

Dolgozol vagy iskolába jársz?:Dolgozok

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.):Gondolom,nem egy atomerömü de azért elrotyog.

Net hozzáférésed:250mb

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?:csak jot hallottam rolatok,a raid progress ahogy haladtok elismerésre mélto.Eddig pvp csináltam jóformán mert nem volt idöm raidelni meg bevallom nem is érdekelt WOTLK után,pve meg a raidelést nagy funnak tartom ha egy jo szervezett raidel van csinálva és mindenki tisztába van a dolgával,elvárásom nem sok kölcsönös tisztelet,s minenki érezze jól magát,a pvp unalmassá vált ennyi idö után semmi kihivás meg szinte ingé van már a pvp gear amit egy betanitott cirkuszi majom is kitud szedni,kihivást keresek a játékba s mi lenne a az ha nem egy jo guildel raidelni olyan istákba ahová nem minden ember kerül be.:)

Ismersz-e valakit a guildből?:Darleen,9 éve ismerem elotte csak a warcraft 3 at ismertem a wowot nem ö mutatta s azóta sajnos tolom elég aktivan xD,WOTLK ba együtt raideltünk,volt sokszor arena társam is.

Topsz
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Szia Minoan

Köszi a jelentkezésed:)

Neked is annyit tudunk mondani jelenleg mint a nemrég felvett paladin játékosunknak hogy egyenlőre felvennénk barát rangra és fejlesztgesd a geared (pve geart:P) és amint elérsz egy kb 710 -15 ilvl-t meg a legendary gyűrűt elkezdeni és fel kéne húzni és ha úgy érzed hogy raidre készen állsz akkor mi újra elővesszük a dolgot és átbeszéljük. De szerény véleményem szerint a gyűrűt se egy nagyon bonyolult felupgradelni a cuccaid meg valorból is tudod ami nagy segítség. A guildből is sokan járnak Dungeonra egyéb helyekre szóval szerintem hamar összejönne a megfelelő gear. 

Szóval ha ez jó így neked egyenlőre akkor barát rank aztán később visszatérünk a raid részvételre.   

Köszi

Üdv

Töpsz

Minoan1

Send private message
Reply with quote

re: re

0

köszönöm szépen,már elkezdtem dolgozni a pve gearen,most ezek untán mi is lenne a következő lépés,kire irjak?

Caynnor
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Bármelyik online officer megfelel, amelyiket sikerül elkapnod.

Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum