Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reckless Mortals Forum Index -> Tagfelvétel
View previous topic :: View next topic  
Gaamerr

Send private message
Reply with quote

re: Gaamerr - mage application

0

Karakternév: Gaamerr

Kaszt: Mage

Talentjeid: Frost/Arcane

Armory Link: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Gaamerr/simple

Warcraftlogs link: https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/1082539/latest/#

Mióta játszol a karakterrel?: Mage-el pandában kezdtem játszani, előtte vanília óta paladinom volt. 

Van e másik karaktered ami raidképes, és ha igen mi az? (armory linket is): Másik realmen egy hunter, de még hc dunegon képesnek sem nevezném :) 

http://eu.battle.net/wow/en/character/ravencrest/Fataldamage/simple

Milyen guildekben játszottál eddig?:

Vanilia: Hunstars - Bloodscalp és Fallen - Bloodscalp 

BC: Inkvizíció - Bloodscalp

LK: Casuar szinten játszottam, nem tudnék klánt megnevezni

Cata: Baráti társasággal játszottam DW normal killt hoztunk össze.

Pandaria: Szintén casuar időszak, valahogy nem vonzott a kungfu pandásdi.

WoD: Kieg elején elég sokat vándoroltam, nem találtam a helyem. Majd Enquisu Ocha HC Blackhandig most pedig egy külföldi klánban játszom.

Miért hagytad ott az előző guildedet?:

Jelenleg is tagja vagyok egy klánnak (Boogie Knights),de sajnos emberhiánnyal küszködünk már időtlen idők óta és Archi normall + pár HC killtől úgy érzem több van bennem.

Raidtapasztalat

Vanilla: Ony, MC, BWL, AQ20 végig. AQ40 twinekig. ICC első pár boss.

BC: Gruul plusz pár normal kill itt-ott.

WotLK: ICC majdnem végig (többi később boostolva)

Cata: BoT, BWD, ToT, Firelands, DS végig.

Panda: SoO pár boss.

Warlords: Highmaul 6/7 normálon és hc-n, BRF full clear normál/hc, HFC normálon végig és HC első 7boss.

Hány raidet tudsz vállalni hetente?: Vasárnap, Hétfő, Kedd, Szerda, Csütörtök 100%-ban 

Hogyan készülsz fel az adott contentből?:

Többnyire fatboss, youtube videók, leírások.

IRL

Életkorod?: 26

Dolgozol vagy iskolába jársz?:

Dolgozok egy amerikai IT cégnél informatikusként. (IBM)

Technikai adatok a gépedről (bírja-e a raidelést, nagy AoE stb.):

4magos AMD proci, 8giga 2400mhz-es ramok, Geforce GTX 750Ti 2gigás GDDR5-ös vga. 1,5terra HDD Sata3

15-20fős raideken high-ultra grafikán 4-8x élsimítással 40-100fps között játszom.

Net hozzáférésed:

T-home 30mbit

Miért minket választottál, mit vársz tőlünk?:

Annó vaniliában megtapasztaltam milyen az akkori hardocre raidelés és azóta nem sikerült igazán megtalálnom a helyem másoknál. Általában feloszlottak a klánok vagy emberhiány miatt, esetleg vérpistikék miatt elmaradtak a raidek. Szeretnék végre egy aktivan játszó, professzionális guild tagja lenni és hát az sem utolsó hogy az anyanyelvemen beszélhetnék:)

Egyedül élek, 100%ban megtudnék jelenni a raideken és úgy gondolom hasznos tagja lennék a klánnak.

Ismersz-e valakit a guildből?:

Nincs ismerősöm, esetleg preBc-ből a hirhedt BS szerverről ha valaki itt játszik akkor őt talán :)

Caynnor
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Hello!

Köszönjük a jelentkezésedet. Szeretnénk pár szót váltani veled, erre a legalkalmasabb egyik raidünk (szerda, csütörtök, vasárnap vagy hétfő) előtt egy 19:45 körüli időpont lenne. Amikor neked alkalmas, kérlek írj rá az egyik online officerre a TS adatokért.

Üdv:

Cay

Send private message
Reply with quote

0

Üdv a csapatban.

Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum